Навигатор

Житель Запорізької області подав у суд на Міністерство екології

Директор Приазовського національного природного парку Гурбат Алієв, на місце якого Міністерство екології та природних ресурсів призначило людину Пшонки і Балицького - Дмитра Воловика, оскаржує своє звільнення. Він направив позов до Мелітопольського міськрайонного суду, відповідач - Міністерство екології та природних ресурсів. Гурбат Алієв стверджує, що він був звільнений з займаної ним посади в період його тимчасової непрацездатності - з 14 по 22 листопада 2016 року, коли він лікувався, що підтверджується лікарняним листом.

У зв'язку з цим він просить суд визнати незаконним його звільнення, поновити його на посаді виконуючого обов'язки директора Приазовського національного природного парку, стягнути з Міністерства екології та природних ресурсів України на користь позивача середню зарплату за час вимушеного прогулу.

Нагадаємо, що в результаті сумнівного конкурсу на посаду директора Приазовського національного природного парку призначений Дмитро Воловик, відомий своїми симпатіями до антимайданом, так званої «Новоросії» і Росії. Варто відзначити, що відеозаписи з відповідями Дмитра Воловика, поставленими йому під час проведення конкурсу не збереглося. Сьогоднішній скандал з призначенням на посаду директора природного парку «Тузловські лимани», який не зміг відповісти на елементарні питання, можливо пояснює причини того, що сталося. А також ставить на порядок денний питання про професійну компетентність міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, що допускає такі призначення.

timenews.in.ua

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX