Навигатор

Звіт із привітаннями

У п’ятницю, 30 червня, як передбачено попередньою угодою між трудовим колективом підприємства та в.о. директора порту, Богдан Бабець відзвітував перед робітниками Бердянського морського торговельного порту за результати роботи в червні. В переддень свята, на збори трудового колективу завітали голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль та народні депутати України Олександр Пономарьов та Сергій Валентиров.

 

План вантажепереробки на червень колектив БМТП виконав достроково, що відзначилось в грошових преміях, які в переддень свята отримали портовики, наголосив в.о. директора порту Богдан Бабець. Також він зауважив, що в перспективі плануються не лише зберегти набраний темп роботи, а й збільшити обсяги вантажопереробки за рахунок зернових вантажів.

Згодом, на збори трудового колективу завітав очільник облдержадміністрації Запорізької області Костянтин Бриль, який цього дня перебував з робочим візитом в Бердянську. В переддень офіційних урочистостей з нагоди Дня працівника морського та річкового флоту Костянтин Бриль привітав портовиків з їх професійним святом.

Медалями за розвиток Запорізького краю нагородили голову профспілкового комітету Василя Гривко та помічника директора ДП БМТП з соціальних питань Владислава Гальченко. Також голова ОДА відзначив портовиків почесними грамотами ОДА. З наступаючим святом співробітників Бердянського порту привітали народний депутат України Олександр Пономарьов та заступник міського голови Бердянська Юлія Дойнова.

Гості підприємства відвідали музей історії підприємства та художній виставковий центр “Якір”.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX