Навигатор

15 тисяч — штрафи за незаконну торгівлю, розклеювання оголошень і паління у невстановлених місцях

15 351 гривня — загальний розмір штрафів, які застосували члени адміністративної комісії, розглянувши 19 протоколів.

Незаконна торгівля

Основними осередками незаконної торгівлі в Бердянську є Мелітопольське шосе, 99, район поблизу супермаркету АТБ по Східному проспекту, вул. Європейська, 54 та ін. На черговому засіданні комісії, фахівці розглянули ряд протоколів на правопорушників, які займались торгівлею саме в цих місцях. До кожного з них було застосовано максимальний розмір штрафних санкцій — 1340 гривень. Виключенням став протокол на мешканця, який торгував петрушкою — його оштрафували на 340 гривень.

Палити в громадському місці — заборонено

Максимальними штрафами в розмірі 170 гривень члени комісії обклали реалізаторів ринку, які палили цигарки прямо за прилавками. Всі, на кого були складені адміністративні протоколи, отримали покарання і застереження утриматись від паління не тільки за прилавком, а й в інших громадських місцях.

Зарплата 30 — штраф 1360

На 1360 гривень оштрафували мешканку Бердянська, яка розклеювала оголошення на стовпах та інших невстановлених для цього місцях. Як пояснила жінка, вона не знала, що своїми діями порушує законодавство, а вирішила зайнятись такою роботою з метою заробітку. За її інформацією за день роботи “роботодавець” платить 30 гривень. Окрім штрафу на порушницю, голова комісії Олексій Холод дав доручення адміністративному відділу визначити осіб, які наймають людей, завідомо знаючи, що штовхають останніх на протиправні діяння.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX