Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Абонплата за газопостачання, пільгові ліки, проходи до моря — ключове з прес-конференції Володимира Чепурного

На черговій прес-конференції міського голови Володимира Чепурного впродовж години журналісти та представники влади обговорили ключові події тижня Бердянська та України.

Абонплата за транспортування газу

Депутати Мукачевської міської ради, 4-го квітня подали приклад громадам всієї України, як можна уникнути драконівського підвищення вартості газопостачання для абонентів. Рішенням сесії депутати повернули на баланс до комунальної власності підвідної газової мережі.

Під час прес-конференції Володимира Чепурного журналісти запропонували затвердити аналогічне рішення сесії міської ради і в Бердянську. Міський голова пообіцяв проаналізувати таку можливість.

Пільгові ліки для пацієнтів з хронічними захворюваннями

Аптечні мережі Бердянська висловили готовність долучитись до загальнодержавної програми забезпечення медичними препаратами пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та цукровим діабетом. Про це повідомила заступник мера Юлія Дойнова. Крім того, вона нагадала, що з міського бюджету міста виділено 1,5 міьйона гривень на компенсацію вартості ліків для пільгових категорій пацієгнтов. Однак, як засвідчує практика, їх місячної норми вистачає лише на декілька годин.

Міський голова Володимир Чепурний висловив невдоволення таким станом речей і виступив з ініціативою розробки спеціальної програми, згідно якою медичні препарати були б розподілені порівну між пацієнтами з різними видами захворювань.

В Бердянську перекриють черговий прохід до моря?

Про таку можливість повідомив громадський активіст Іван Харченко. В мікрорайоні АКЗ між дитячими таборами “Факел” та “Орлятко”  почали будівництво паркану. Громадський активіст закликав представників влади детально проаналізувати цю ситуацію та розробити окремий документ, в якому були б чітко визначені всі існуючі в місті проходи до моря.

Бердянських зернотрейдерів зобов'яжуть ремонтувати дороги

Про попередню домовленість з зерноперевізниками повідомив заступник міського голови Станіслав Лимарчук. За словами профільного заступника в місті плануєть обладнати ваговий комплекс, через який проходитимуть вантажівки з зерном, з метою виявлення транспортних засобів, які перевищують гранично допустимі норми навантаження. Детально про шляхи вирішення проблеми обговорять на відкритому засіданні з зернотрейдерами, яке має відбутись на цьому тижні.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX