Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Актуальні проблеми міста обговорили на засіданні координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства

Більше двох годин представники громадськості та перші офіційні особи міської влади обговорювали актуальні проблеми розвитку Бердянська. Засіданні відбулось в п’ятницю 26-го серпня. Порядок денний нараховував 10 питань.

Укріплення берегової лінії


Загроза розмиву берегової лінії Бердянська залишається актуальної вже декілька років поспіль. На черговій сесії міської ради було прийнято рішення на розробку проекту з берегоукріплення на Верховій. Ціна робіт - 690 тис. грн. Представники міської влади запевнили, що 620 тис. буде виділено з обласного бюджету, Бердянськ профінансує проект на 70 тис. грн. Подробиці робіт з берегоукріплення розповів профільний заступник міського голови Станіслав Лимарчук на засіданні координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства.

- Ми запросили спеціалістів Чорномор НДІ проекту, Запорізького гідропроекту та ін. фахівців для розроблення першочергових заходів з берегоукріплення. Після прийнятого на сесії рішення ми розпочинаємо гідромоніторинг. Акцент робився не на сотні мільйонів гривень, ми поставили задачу, щоб сукупна вартість робіть оцінювалась в 10 мільйонів гривень, - повідомив Станіслав Лимарчук.

На запитання представників громадськості, чи не доцільніше було б направити кошти на укріплення ближньої Коси та збереження Червоного лиману, відповів директор КП «Рятувально-водолазна служба» Олександр Врублевський.

- Від розмиву необхідно захищати берегову лінії починаючи від с. Петрівка. Наразі ця територія найбільш серйозне страждає. Захистивши від вимиву піску ці пляжі – ми захистимо Косу. Загрози розмиву лиману, на сьогодні немає, - запевнив Олександр Врублевський.

Система водопостачання міста: проблеми та перспективи

Чергове підвищення тарифів на воду в Бердянську в черговий раз актуалізувало проблему водопостачання міста. Заступник міського голови Станіслав Лимарчук, характеризуючи заходи направлені на скорочення видатків КП «Бердянськводоканал» та перспективи реформування системи водопостачання міста відзначив, що найреальнішим заходом врегулювання проблеми з водою може стати прийом до комунальної власності Західного групового водогону. Нагадаємо, ще весною бердянські депутати звернулись до запорізьких колег з клопотанням передати Бердянську Каховський водовід, оскільки 95% води з нього споживають бердянські користувачі. Однак дане питання, поки що, на сесії облради не розглядалось.

- Було проведено 6 виїзних засідань робочої групи спеціалістів з області – вони визначали стан водогону. Передача водогону до комунальної власності Бердянська суттєво знизить видатки водопостачаючої організації. В питанні оптимізації витрат КП «Бердянськводоканал» було проведено скорочення штату – звільнено більше 85-ти чоловік. Проводиться контроль за несанкціонованим підключенням до центральної системи водопостачання. – повідомив заступник мера Станіслав Лимарчук.

Безпритульні тварини

- На минулій сесії міської ради ми створили центр для безпритульних тварин. Раніше цієї проблемою опікувались волонтери ГО «Товариство захисту тварин», ми виділили кошти для утримання персоналу, на відлов та стерилізації безпритульних тварин, - повідомив Станіслав Лимарчук.

Виділення земельної ділянки УПЦ Київського патріархату

Українська православна церква (Київського патріархату) вже багато років намагається домогтись виділення земельної ділянки для будівництва храму. Наразі всі церковні служби проводяться в невеличкому приміщенні, обладнаному під церкву, по бул. Шевченко. Станом на сьогодні – всі собори, храми, церкви чи каплички підпорядковуються УПЦ (Московського патріархату).

- 19-го серпня на сесії міської ради надано дозвіл на розробку проекту під будівництво храму УПЦ (КП) за адресою провулок Транспортний, 5, - повідомив мер міста Володимир Чепурний.

Підсумки конкурсів з оренди міських пляжів

Цього року за результатами конкурсу договір на сумісну діяльність з КП «Водолазно-рятувальна служба» уклали по трьом міським пляжам – АКЗ (в районі 3-ї дамби), на Слобідці (по вул. Набережній) та на Косі (в районі пляжу Майамі). Загальна сума прибутку комунального підприємства – 296 тис. грн. Наступного року планується виставити на конкурс 35 міських пляжів.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX