Навигатор

АМПУ оголосило тендер на проведення днопоглиблення в Бердянському та Маріупольському портах

Адміністрація морських портів України (АМПУ) оголосила два тендери на проведення експлуатаційного поглиблення в акваторії і на підхідних каналах Маріупольського та Бердянського портів. Інформація про це опублікована в системі електронних закупівель ProZorro, - повідомляє прес-служба АМПУ.

Після проведення відкритого тендеру та укладення договору з переможцями, будуть реалізовані два незалежних проекти — «Технічне обслуговування акваторії і підхідних каналів Маріупольського морського порту для збереження їх експлуатаційних характеристик шляхом днопоглиблення» і «Експлуатаційне днопоглиблення підхідного каналу та внутрішньої акваторії Бердянського морського порту».

Вже маючи позитивний досвід вибору підрядників через проведення публічних тендерних процедур в Prozorro, АМПУ задіє цей інструмент для залучення до робіт з днопоглиблення акваторій Азовського моря провідні компанії — як світові, так і вітчизняні. Очікуємо, що процедури пройдуть у встановлені законодавством терміни, прозоро і без зволікань, а також підтвердять наш підхід до роботи — орієнтований на доцільне днопоглиблення та відкритість процедур,— розповів керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Очікувана вартість проведення робіт в Маріупольському порту становить 222,75 млн грн. без НДС. Обсяг днопоглиблення в порту складе 1 645 000 м куб. В результаті робіт проектна глибина підхідного каналу повинна бути доведена до рівня 9,15 м, а внутрішній акваторії — до 9,75 м.

Бюджет днопоглиблення в Бердянському порту встановлений в розмірі 131,93 млн грн. без НДС. Обсяг днопоглиблення в порту складе 1 047 913 м куб. В результаті робіт глибина підхідного каналу буде доведена до рівня 8,6 м, акваторії — 8,4 м.

Згідно з вимогами замовника, роботи мають бути проведені до кінця поточного року.

АМПУ реалізує ключові для розвитку галузі проекти в Азовському морі — це стосується як днопоглиблення, так і модернізації причальної інфраструктури. В цьому році ми також стартуємо з ремонтом гідротехнічної частини двох причалів в Маріупольському порту,— резюмував керівник Адміністрації.

Нагадаємо, найближчим часом стартують роботи зі збільшенню глибини в порту Южний та Чорноморськ.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX