Навигатор

Автопарк поліції Запорізької області поповнили нові службові автомобілі

Сьогодні, 6 червня, під час робочої поїздки до Запорізької області міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та голова Національної поліції України Сергій Князєв передали 28 службових автомобілів з екологічними двигунами «Mitsubishi Outlander PHEV» підрозділам обласної поліції. Крім того, запорізькі правоохоронці цього дня отримали ще більше двох десятків авто: «Renault Dokker», «Renault Logan», «Peugeot Boxer», «Volkswagen Crafter».

Нагадаємо, 25 травня Національна поліція України в рамках Кіотського протоколу отримала 635 автомобілів з екологічними двигунами «Mitsubishi Outlander PHEV». Кросовери призначаються для потреб патрульної поліції, груп швидкого реагування, вибухотехнічних та превентивних підрозділів. Цими днями їх отримують поліцейські в регіонах. Сьогодні нові службові авто отримали запорізькі правоохоронці.

Арсен Аваков наголосив, що технічна складова, як і підтримка суспільства, є необхідною запорукою успішної служби поліцейських.

Я дуже хочу, щоб наші поліцейські поважали себе, свою роботу, і ми, громадяни цієї країни, поважали поліцейського, його працю і серйозні обставини, у яких він працює. Тому ми стільки уваги приділяємо не лише структурним реформам, навчанню поліцейських, а й технічному оснащенню. Бо сучасний світ кидає сучасні виклики і маємо на них відповідати. Сьогодні ми передаємо 51 автомобіль: тут електромобілі, отримані за Кіотським протоколом, і спеціальні авто», – наголосив міністр і подякував народним депутатам і місцевій влади, завдяки підтримці яких закуплена частина спецавтівок.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Національної поліції Сергій Князєв вручили сертифікати та ключі від службових автомобілів керівникам Мелітопольського, Бердянського, Пологівського, Енергодарського, Василівського відділу та Запорізького районного відділення поліції.

Департамент комунікації МВС України

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX