Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Бердянськ може стати базою військово-морського флоту України на Азовському морі

19-го серпня Бердянськ з робочим візитом відвідав командуючий Військово-морських сил України Ігор Воронченко. Віце-адмірал спостерігав як проводяться на навчання та вивчав можливість облаштування бази ВМС України на Азовському морі в Бердянську.

На балансі БДПУ перебуває комплекс приміщень колишнього ПТУ, які планується передати на баланс міністерства оборони. По вул. Туристичній планується обладнати гуртожиток для військових, адміністративний корпус та ін. В разі успішної реалізації наміченого в нашому місті на постійній основі може дислокуватись один чи два дивізіони ВМС України.

Командувач ВМС України, віце-адмірал Ігор Воронченко залишився задоволений результатами огляду приміщень та акваторії бердянської затоки. За результатами зустрічі з міським головою Володимиром Чеурним, депутатом міської ради Григорієм Патеєм, який активно співпрацює з військово-морськими силами України, та ректором БДПУ Ігорем Богдановим вдалось досягти декількох принципово важливих домовленостей:

1. Окрім реконструкції комплексу споруд по вул. Туристичній 44 (кол. Єгорова), поблизу колишнього заводу Прилив, за кошт мінооборони вірогідне будівництво декількох багатоповерхівок.

2. На базі БДПУ відкрити військову кафедру для підготовки офіцерського складу ВМС України.

3. Спільно з БДПУ ВМС України займатиметься підготовку водіїв.

4. В короткостроковій перспективі – виступ оркестру ВМС України до Дня міста.

}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX