Навигатор

Бердянськ отримав другий транш грантових коштів від Європейського Союзу

Про це сьогодні під час апаратної наради повідомив міський голова Володимир Чепурний. Європейський Союз в особі Європейської Комісії перерахував Бердянську другий транш в рамках реалізації проекту Європейського Союзу “Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громади м. Бердянськ” в межах грантової програми Європейського Союзу “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні” для продовження його реалізації.

Даний проект має покращити доступ та якість соціальних послуг, створити кращі умови для економічного залучення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, а також буде сприяти досягненню соціального консенсусу між ВПО та приймаючою громадою. Особлива увага буде приділятися професійній підготовці психологів та соціальних працівників.

Станом на кінець листопада 2017 року закінчено реконструкцію будівлі по вул. Земська (Червона) 38, в якій надаватимуться соціальні послуги ВПО та місцевій громаді. Отримані кошти будуть витрачені на завершення реконструкції будівлі по вул. Європейська (Кірова) 68-А, в якій передбачається створення дитячого садка та центру соціальної реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями, а також на закупівлю автомобіля, меблів та обладнання.

БМР - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX