Навигатор

Бердянські комунальники нарахували 47 вулиць з аварійними деревами

Володимир Шаповалов — керівник КП “Зеленгосп”, під час апаратної наради в мерії повідомив, що управління житлово-комунального господарства передало заявку на знесення аварійних дерев на 47 вулицях міста.

На 47 вулицях і 17 подвір'ях необхідно провести омолоджувальну обрізку та знести аварійні дерева. Таку заявку нам передали з управління житлово-комунального господарства. Для того, щоб реалізувати це завдання нам потрібно два річних бюджети підприємства, - повідомив Володимир Шаповалов.

Міський голова Володимир Чепурний підкреслив, що роботи по знесенню та обрізці дерев в Бердянську мають продовжуватись і нагадав керівнику комунального підприємства про скарги мешканців міста на велику кількість аварійних насаджень в мікрорайоні “Скловолокно”.

Крім того, Володимир Шаповалов запросив мешканців міста долучитись до акції комунальників і безкоштовно отримати зелені насадження для висадки. “Зеленгосп” безкоштовно роздаватиме дуби, кульовидні клени, ясені, бузок 15, 16 та 17 листопада за адресою проспект Праці,14.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX