Навигатор

Бердянські портовики протестують проти тиску на підприємство та його керівника і гостро засудили такі дії на мітингу

Вранці 6-го квітня, біля управління ДП “Бердянський морський торговельний порт” зібрались співробітники та ветерани підприємства, мешканці Бердянська  аби вголос заявити своїм недобросовісним конкурентам, чиновникам Міністерства інфраструктури, в особі заступника міністра Юрія Лавренюка, прокурору Запорізької області Валерію Романову про рішучий намір захищати інтереси державного підприємства та свого керівника Миколу Ільїна від протизаконних посягань з боку корумпованих чиновників.Акція портовиків носила виключно мирний характер, хоча настрій трудового колективу свідчив про готовність портовиків і до більш рішучих дій. Приводом для мітингу стала спроба слідчого нацполіції та прокурора обласної прокуратури вручити підозру про скоєння кримінального правопорушення керівнику підприємства Миколі Ільїну. З подробицями справи трудовий колектив ознайомив в.о. начальника юридичної служби Валерій Пасєчник.

Справа в тому, що профільне міністерство інфраструктури, якому підзвітний Бердянський морський торговельний порт, у висновках комісії, яка проводила аудит на підприємстві, зобов'язала керівництво державного портового оператору визискувати плату за користування об'єктів портової інфраструктури, які належать БМТП. Відзначимо, що це був один з пунктів, через які Миколі Ільїну до теперішнього часу намагаються винести догану і відкрити чергову кримінальну справу. Слідуючи рекомендаціям чиновників профільного міністерства, спеціалісти управління порту розробили документ, згідно з яким всі структури, які використовують інфраструктуру БМТП мають сплачувати компенсацію. Приватний портовий оператор “Аскет Шиппінг” відмовився підписувати угоду, в результаті Бердянський морський торговельний порт закрив для проїзду свою територію. А тепер увага — після запровадження адекватних заходів, рекомендованих тим самим Міністерством інфраструктури, чиновники Бердянської філії АМПУ звертаються до правоохоронних органів із заявою про начебто нанесення якихось збитків державі, через збитки приватного портового оператора. Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк звинувачує керівника Бердянського морського торговельного порту у зловживанні службовим становищем, хоча саме міністерство і рекомендувало керівництву БМТП запровадити такі жорсткі заходи. Ситуація дійсно абсурдна.
Присутні на мітингу співробітники підприємства виступили рішуче проти свавілля державних чиновників, які фактично лобіюють інтереси приватної фірми.

Голова профспілкового комітету підприємства Василь Гривко повідомив, що за результатами мітинга буде направлено звернення трудового колективу до Президента України, Прем'єр-міністра, Генерального прокурора з вимогою припинити замовні переслідування керівника БМТП Миколи Ільїна і дати можливість портовикам нормально працювати. Також Василь Гривко, користуючись нагодою, закликав міністра інфраструктури Володимира Омеляна уважно проаналізувати діяльність свого заступника.

Славнозвісний заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк в соціальних мережах дозволяв собі закиди про проплаченість акцій, які проводились в портах України. Виступаючі на мітингу вважають, що, можливо, пану Лавренюку варто завітати до Бердянського морського торговельного порту і особисто поспілкуватись зі співробітниками державного підприємства, щоб переконатись у мотивах протесних настроїв співробітників БМТП. Місцеві портовики обіцяють йому теплий прийом.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX