Навигатор

Бердянські портовики провели акцію протесту

12-го жовтня колектив Бердянського морського торгового порту взяв участь у всеукраїнській акції протесту проти негативних результатів політики Кабінету міністрів в питаннях оподаткування державних підприємств, кадрових призначень і перспектив приватизації, організованої профспілкою підприємства.

   Акція протесту проти відрахування 75% чистого прибутку і кадрової політики влади проходить сьогодні в більшості портів України, повідомляє прес-служба підприємства. Бердянські портовики, які третій рік активно відстоюють інтереси підприємства і державної власності, в черговий раз висловили рішучий протест чиновникам з Міністерства інфраструктури та Кабінету міністрів. Вони зажадали знизити норми відрахування чистого прибутку в розмірі 75%, які разом зі сплатою дивідендів державі становлять 89% і позбавляють порти будь-яких перспектив розвитку, і затвердити Миколу Ільїна директором порту відповідно до результатів конкурсу та рішеннями кількох судів.

   Нагадаємо, Микола Ільїн був оголошений переможцем конкурсу Міністерства інфраструктури із заміщення вакантної посади директора ДП БМТП, який відбувся 22 червня 2015 го року, потім виграв адміністративний та апеляційний суди у облдержадміністрації, яка блокувала його призначення, але так і не був призначений Кабінетом міністрів на посаду директора, другий рік перебуваючи в статусі в.о. Як підкреслили виступаючі, ситуація, коли в 10 з 13 морських портів України працюють в.о. керівника, залежні від міністерства і обмежені в прийнятті рішень, - показник того, як керують галуззю.

   На мітингу звучала інформація, що у міністерських кабінетах активно обговорюють питання зміни успішного, але неугодного Кабміну керівника БМТП Миколи Ільїна, що вже знайдена кандидатура «парашутиста» на цю посаду - це людина без профільної морської освіти (магістр, спеціаліст), якого планують призначити для того, щоб вилучити гроші, накопичені портом для будівництва зернового терміналу, опустити його економічні показники і підготувати до приватизації за мінімальну суму.

   Докери, інженери, ремонтники, ветерани Бердянського порту, які виступили в ході акції - заявили, що готові відстоювати свого нинішнього начальника Миколу Ільїна усіма можливими законними засобами. За результатами акції портовики Бердянська вирішили створити Комітет захисту підприємства і почати його діяльність.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX