Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

“Бердянський морський торговельний порт” нарощує вантажообіг

“Бердянський морський торговельний порт” нарощує вантажообіг

Під час сезонного спаду вантажопереробки ДП “БМТП” в зимовий період, обумовленого складними погодними умовами та посилений наслідками захоплення українських підприємств на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, незаконною роботою портового оператору “Аскет Шиппінг”, керівництву “Бердянського морського торговельного порту” вдалось деверсифікувати вантажопотік підприємства.

В квітні робота ДП “Бердянський морський торговельний порт” набере звичних для нього обертів. Очікується зростання номенклатури перевалюваних вантажів - збільшення обсягів поставок металопродукції, залізорудної сировини, паливних матеріалів, сільхозпродукції. За попередніми оцінками вантажообіг квітня складе близько 200 тисяч тонн.

На сьогоднішній день здійснюється активний прийом металопродукції Запорізького та Маріупольського меткомбінатів та формування судових партій цих вантажів, відновили прийом мінеральної глини. Ведуться переговори по перевалюванню залізорудної сировини для маріупольських металургійних комбінатів.

Дирекція  “Бердянського морського торговельного порту” веде перемовини щодо налагодження поставок нафтопродуктів та відновлення перевалки зернових, а також тарноштучних вантажів.

- За попередніми оцінками, відповідно до заявок, які надійшли до “Бердянського морського торговельного порту” вантажообіг квітня складе 190-210 тисяч тонн, - повідомив начальник відділу комерційної діяльності та перспективного розвитку підприємства Сергій Онуфрієнко.

Очікується і суттєве зростання дохідної частини бюджету ДП “БМТП”.

- Орієнтовно дохідна частина “Бердянського морського торговельного порту” за квітень складе 27 мільйонів гривень, - прогнозує начальник відділу прибутків і тарифної політики Тамара Кузьміна.

Враховуючи суттєве збільшення вантажопотоку, в “Бердянському морському торговельному порту” прийняли рішення повернутись до 5-ти денного робочого тижня. Нагадаємо, через льодову кампанію, яка тривала до 28-го лютого та зрив запланованих поставок вантажів, через захоплення українських підприємств на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, підприємство працювало в режимі скороченого до чотирьох днів робочого тижня.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX