Навигатор

Бердянський морський торговельний порт привітав вихованців ДНЗ “Ластівка” з Днем захисту дітей

В переддень свята —  Міжнародного дня захисту дітей, голова профспілкового комітету Бердянського морського торговельного порту Василь Гривко, від імені портовиків, передав подарунки для шести вікових груп дитячого садочку “Ластівка”.

ДНЗ “Ластівка” - дошкільний заклад, яким опікується Бердянський морський торговельний порт. До Дня захисту дітей портовики, традиційно, підготували подарунки юним вихованцям дитячого садочку. Ігрові набори, розвивальні ігри передали для дітлахів 6-ти вікових груп.

Голова профспілкового комітету БМТП Василь Гривко  спільно з головою профспілкової організації освітян Бердянська Ніною Моненко, методистами міського відділу освіти заслухали звіт завідуючої Поліни Завади про результати роботи в 2016-2017 роках. За результатами доповіді, робота керівника ДНЗ “Ластівка” визнана задовільною, а колектив виступив з клопотанням перед відділом освіти про заохочення свого керівника.

Поліна Завада подякувала мерії та Бердянському морському торговельному порту за допомогу у вирішенні побутових питань та сприянню в організації навчально-виховного процесу.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX