Навигатор

Бердянський порт підтримує міністра інфраструктури Володимира Омеляна

В понеділок, 28 листопада в Херсонському порту військова прокуратура проводила обшуки. 29-го листопада зявилась інформація, що аналогічні дії із залученням силовиків, можуть відбутись і в Бердянську. Паралельно з цим на національному рівні активізувалась компанія проти нині діючого міністра інфраструктури Володимира Омеляна. На своїй офіційній сторінці в мережі Фейсбук Володимир Омелян жорстко розкритикував практику залучення озброєних силовиків для проведення обшуків правоохоронцями і наголосив, що готовий до рішучих дій в боротьбі зі “смотрящими” і старими злочинними схемами. На підтримку позиції міністра виступили бердянські портовики.

Голова профспілкового комітету БМТП Василь Гривко та в.о. начальника юридичного відділу Валерій Пасєчник наголосили, що за результатами зустрічі з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, яка відбулась в кінці жовтня, керівництво БМТП порозумілось з міністром по ключових питаннях функціонування Бердянського порту та в цілому галузі.

Під час передачі зміни, докери порту провели зібрання, на якому в черговий раз наголосили, що підтримують нині діючого керівника БМТП Миколу Ільїна, та в прагненні боротьби з корупцією в морській галузі висловлюють підтримку і міністру інфраструктури Володимиру Омеляну.

В очікуванні ймовірної спроби озброєного візиту силовиків до Бердянського порту, докери організували чергування поблизу адміністрації підприємства і висловлюють рішучу позицію дати відсіч будь-яким провокативним спробам заблокувати роботу державного підприємства.
Юристи порту наголошують, що вони відкриті і готові до співпраці з правоохоронцями, якщо останні діятимуть виключно в рамках чинного законодавства.

За підсумками зібрання портовики направили звернення до міністра інфраструктури, в якому наголосили, що готові підтримувати Володимира Омеляна у відстоюванні спільних державних інтересів.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX