Навигатор

Бердянський порт почистив залізничне полотно на Приморській площі

У п'ятницю, 3-го червня, Бердянський морський торговельний порт за розпорядженням керівника підприємства Миколи Ільїна провів капітальне прибирання території, прилеглої до залізничної колії на Приморській площі. Вранці 15 портовиків розпочали суху та вологу зачистку від вугільного пилу по вул. Горького.

Перед офіційним стартом курортного сезону Бердянський морський торговельний порт допоміг комунальним службам міста причепурити центральну частину Бердянська. Балансоутримувачем залізничної колії, яка через вул. Горького прямує до порту, є Придніпровська залізниця. Однак, вже декілька років це підприємство не займається прибиранням залізничної колії, як доречі й ремонтом залізничних переїздів. У зв’язку з цим БМТП надає посильну допомогу у прибиранні центральної частини міста. Щодня співробітники підприємства прибирають колію і прилеглу до неї територію, збираючи вугільний пил.

А цього дня двірники БМТП окрім традиційного сухого прибирання, помили залізничну колію водою. Вологе прибирання здійснили на відрізку вулиці Горького від ротонди до колеса огляду. Крім цього, вугільний пил вручну змели на дільниці від воріт порту до малого колеса огляду.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX