Навигатор

Бердянський порт подарував новорічну казку дітлахам

Впродовж дня в актовій залі "Бердянського морського торговельного порту" тривали новорічні концерти. Більше 250 дітлахів веселились та розважались, насолоджувались казкою за участі сучасних улюблених персонажів та Діда Мороза зі Снігуронькою і, звичайно ж, отримували солодкі подарунки і привітання з наступаючим Новим роком.

Профспілковий комітет та в особливості Олена Сердюк разом з групою ентузіастів-акторів підготували оригінальну казку. Шляпник з “Аліси в країні мрій”, Міньйони, Малєфісієнта та Снігуронька, інші персонажі проводили та брали участь у талант-шоу “Мультфактор”. Казкові герої разом з дітлахами танцювали та грались мильними бульбашками. Сили добра в протистоянні за право проведення конкурсу зі злою чаклункою та тролем в підсумку перемогли і всіх учасників шоу визнали переможцями конкурсу.

По завершенню театралізованої вистави дітлахів розважали різноманітними конкурсами. Малеча збирала сніжки, каталась на санчатах, водила хороводи. В завершенні свята дітлахи продемонстрували свої таланти Діду Морозу та Снігуроньці, за що отрримали солодкі призи.

Всього участь в святкуваннях Нового року взяли 250 дітей співробітників БМТП та АМПУ. Також на свято запросили малечу з громадської організації “Балто”.

Дві години промайнули наче 10 хвилин. Всі діти отримали позитивні емоції та відчуття свята перед Новим роком.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX