Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Бердянський порт повертається до паспортних глибин

У зв'язку з закінченням першого етапу днопоглиблювальних робіт на території Бердянського порту і підхідному каналі та виконанням перевірочних робіт, зросли показники осадки суден та можливості порту з їх навантаження, повідомляє прес-служба підприємства.

З листопада біля більшості причалів порту, зокрема, №1-4, 7 та 8 дозволено осадку суден 7,7-7,9 метрів, в залежності від рівня моря.

В липні 2016 року паспортні глибини в порту було зменшено до 7,5 м.

За оперативними даними ДП «АМПУ» станом на 8 листопада на підхідному каналі та в акваторії Бердянського порту виконані роботи в обсязі 487 тис. кубометрів грунту.

В жовтні 2016 керівник ДП “Бердянський морський торговельний порт” Микола Ільїн від імені колективу ДП “БМТП” подякував міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну за особисте сприяння у проведенні днопоглиблювальних робіт та звернувся до міністра з пропозицією прискорити їх біля причалів порту та перенести їх виконання на 2016 рік.

Згідно планів АМПУ, опублікованих влітку 2016 року, у Бердянському порту за рік буде вилучено 842 тис.м куб. грунту. На 2017 рік заплановано ще 853 тис.м куб.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX