Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Бердянський порт придбав два високоефективних навантажувачі “Kalmar”

Тиск з боку корумпованих чиновників та правоохоронних органів на керівництво  “Бердянського морського торговельного порту”, не вплинув на ефективність роботи підприємства. Навіть в таких умовах в порту продовжується оновлення основних матеріальних фондів. Так, 6-го квітня в “БМТП” прибули два 16-ти тонних навантажувачі “Kalmar”.

16-тонні вилкові навантажувачі “Kalmar” дозволяють ефективно та оперативно перевалювати металопродукцію. З кінця 2015-го року "Бердянський морський торговельний порт" використовує даний тип навантажувачів нового покоління. Придбана техніка високоефективна, як у роботі на причальній лінії, так і у трюмах.

Навантажувачі “Kalmar” шведського виробництва. Їх загальна вартість, разом з комплектом видаткових матеріалів та сплатою податку на додану вартість, складає 13 мільйонів 195 тисяч гривень. Конкурс на закупівлю обладнання проводився через систему Prozorro. На сьогоднішній день "Бердянський морський торговельний порт" активно співпрацює із запорізьким та маріупольськими металургійними комбінатами і новопридбані навантажувачі сприятимуть максимально швидкій обробці вантажів цих підприємств, які йдуть на експорт.

За попередніми оцінками лише в квітні порт планує перевалити 37 тис. тонн  і отримати 60 тис. тонн металопродукції.

Нагадаємо, в квітні, "Бердянський морський торговельний порт" планує перевалити близько 200 тисяч тонн вантажів. Окрім вже зазначеної металопродукції, заплановано перевалку залізорудної сировини, паливних матеріалів, очікується надходження сільхозпродукції та відновлення поставок гематиту для потреб металургів. 

Таким чином, не зважаючи на всі спроби недобросовісних конкурентів дискредитувати державний порт, БМТП нарощує обсяги перевалки вантажів та ефективно виконує взяті на себе зобов'язання перед клієнтами.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX