Навигатор

Бердянський порт виконав річний план (оновлено) + відео

За підсумками жовтня ДП «БМТП» випереджає планові показники вже майже на півмільйона тонн.

Переробивши за 10 місяців поточного року 3,001 мільйона тонн вантажів, підприємство вже перевиконало річний план, встановлений в розмірі 2,575 млн. тонн. Вантажопереробка жовтня склала 251,671 тисячу тонн вантажів.

За десять місяців 2016 року порт обробив 36 490 залізничних вагонів, прийнявши і відправивши 539 судів. У номенклатурі вантажів переважають залізна руда, прокат чорних металів, сільгосппродукція (зернові, горох, шрот), будматеріали (глина).

Перевиконання плану відбулося на тлі зниження паспортних глибин в прохідному каналі з 7,9 до 7,5 метрів і біля причалів порту та пов'язаних з  цим днопоглиблювальних робіт, несприятливими погодними умовами жовтня, коли сильні штормові вітри впливали на хід виконання робіт.
Прогнозоване найближчим часом завершення днопоглиблювальних робіт дозволить підприємству залучити додаткові обсяги вантажів різної номенклатури і нових вантажовідправників.

За підсумками трьох кварталів 2016 року порт сплатив податків на 268 мільйонів 233 тисячі гривень, в тому числі в місцевий бюджет — 26 мільйонів 372 тисячі гривень.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX