Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 485

Бердянський порт заборонив в'їзд автомобілів з перевантаженням

Бердянський морський торговельний порт повідомив експедиторів про посилення умов проїзду на територію порту великовагового транспорту. За словами керівника підприємства Миколи Ільїна, не допускатимуться до вивантаження транспортні засоби, чия вага перевищує номінально вказану в характеристиках вантажівки і не відповідає нормативним документам.

Відповідне повідомлення надсилається всім експедиторам, які працюють на території Бердянського морського торгового порту вже не в перше. Таким чином керівництво ДП БМТП робить свій внесок в збереження доріг міста та області. «Поки не встановлені пункти вагового контролю на дорогах, що ведуть до Бердянська, цю функцію, в частині вантажопотоку, що йде в порт, будемо виконувати ми разом з Укртрансбезпека», - вважає Микола Ільїн. - «Неухильне дотримання перевізниками вагових і габаритних норм при здійсненні автомобільних перевезень дозволить попередити руйнування доріг і зберегти їх, що, в свою чергу, буде сприяти економії бюджетних ресурсів».
Нагадаємо, постановою Кабміну за № 869 від 21 жовтня 2015 року введено заборону руху для транспортних засобів, що перевозять подільні вантажі, фактичною масою більше 40 тонн, або більше 11 тонн на вісь (для контейнеровозів - понад 46 тонн) на автомобільних дорогах загального користування. Постановою також введено обмеження на рух автомобільними дорогами загального користування місцевого значення для вантажівок фактичною масою більше 24 тонн (або більше 7 тонн на вісь).
Станом на початок липня, стаціонарні та пересувні габаритно-вагові комплекси працювали цілодобово вже в 12 областях України. За квітень-травень поточного року було зафіксовано 676 фактів порушення вагових норм на автодорогах України, накладено 243,1 тис. грн штрафів, при цьому 125,5 тис. гривень перераховано до держбюджету.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX