Навигатор

Бердянський центр зайнятості визнано кращим у Запорізькій області

В першому півріччі поточного року Бердянській центр зайнятості визнано кращим в області за показниками соціально-економічного розвитку, повідомляє прес-служба мерії.

13-14 липня у Бердянську проходить обласна конференція керівників центрів зайнятості Запорізької області. Метою заходу є обмін досвідом та профільною інформацією. Завітав на ці збори і міський голова Володимир Чепурний. Він подякував директорові міського центру зайнятості Олені Романовій за результативну працю та привітав шановану гостю конференції — директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірину Дуднік. Ірина Олександрівна, у свою чергу, зауважила, що Бердянськ не випадково було обрано місцем проведення такої масштабної наради керівників центрів зайнятості з усієї області. Саме наше місто було визнано одним з лідерів по області у першому півріччі поточного року щодо соціально-економічного розвитку.

Така висока оцінка має під собою реальне підґрунтя. За інформацією спеціалістів Бердянського центру зайнятості, з січня по липень понад 4000 осіб скористалися послугами центру, а також отримали матеріальну допомогу на біржі праці. З цієї кількості осіб статус безробітних було надано приблизно трьом тисячам. Порівняно з минулим роком цей показник менший на 25%. Окрім цього збільшилася кількість пропозицій щодо працевлаштування від роботодавців. Так, за перше півріччя Бердянським центром зайнятості від підприємців було отримано 2 679 вакансій, це на 320 пропозицій більше, ніж торік.

Окрім учорашньої зустрічі керівників центрів зайнятості, у програмі дводенного заходу обговорення шляхів реформування роботи центрів зайнятості Запорізької області.

БМР - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX