Навигатор

“Бердянськводоканал” презентував офіційний сайт підприємства

КП “Бердянськводоканал” запустило офіційний сайт підприємства. На даному етапі на сайті можна знайти загальну інформацію про підприємство, тарифи та їх ціноутворення, новини водоканалу та інше. Презентація сайту відбулась під час апаратної наради при міському голові.

Директор підприємства Олександр Македонський розповів про основну інформацію, яка наразі відображена на офіційному сайті підприємства та плану, щодо подальшого вдосконалення веб-представництва комунального підприємства.

Так, головній сторінці відображена інформація про підприємство, дати проведення планових та аварійних робіт. Найбільший розділ — абонентський. Для фізичних осіб представлені відомості щодо оформлення технічної документації, укладення договору, способи сплати послуг, а також перелік категорій осіб, які мають право на пільги. Аналогічна інформація розміщена і для юридичних осіб. Крім того, в найбільшому розділі відвідувачі сайту можуть ознайомитись з нормативними документами, вартістю послуг (діючі тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, їх структуру, норми водоспоживання, а також порівняння тарифів у різних регіонах України та інших країнах).

В найближчому майбутньому планується запуск особистого кабінету. Детально ознайомитись з сайтом можна за адресою vodabrd.com.ua

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX