Навигатор

«Бердянськводоканал» вимагає установки водомірів

Як повідомляє 06153.com.ua, водопостачальна організація Бердянська вимагає від городян установки приладів обліку води до 1 квітня.

Відсутність приладів обліку води призводить до її перевитрат, втрат і збитків «Бердянськводоканалу». І на сьогоднішній апаратній нараді в міськвиконкомі директор керуючої компанії «Бердянськводоканал» Олександр Македонський підкреслив, що згідно із законодавством всі водокористувачі міста повинні поставити прилади обліку води. Вимога не тільки законна, а й необхідна.

За минулий рік контролери підприємства склали 712 актів за фактами порушення абонентами правил споживання води на 1 млн. 237 тис. грн. При цьому в 75% випадків це стосувалося порушення цілісності пломб. І в цілому від загального споживання води 18% - втрати через відсутність обліку її споживання.

Всього абонентів в Бердянську більш 51 тисяча. З них понад 17 тисяч це приватний сектор, в якому прилади обліку встановлені в більш ніж 14 тисячах будинків. А ось в багатоквартирних будинках, де більше 33 тисяч користувачів в наявності трохи більше 4 тисяч встановлених водомірів. Таким чином, до 1 квітня водопостачальна організація зобов'язана укласти договори з абонентами, у яких відсутні прилади обліку. Що буде, якщо хтось не встановить їх, Олександр Македонський не уточнив, але при такій вартості води, водомір явно буде корисним.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX