Навигатор

Безкоштовна анестезія, скандал в дитсадку, громадський транспорт, стан “Горбатого мосту” - теми прес-конференції В. Чепурного

На черговій прес-конференції міського голови Володимира Чепурного з представниками місцевих ЗМІ мова йшла про медичні послуги, дошкільну освіту, виконання нових правил пасажирських перевезень в громадському транспорті та про безпеку руху через “Горбатий міст”, який з'єднує центр міста з мікрорайоном “Колонія”.

Перед операцією пацієнтів мають безкоштовно забезпечити анестезією

Заступник міського голови Юлія Дойнова повідомила, що в 2017 році з міського бюджету виділено 600 тисяч гривень на закупівлю наркотичних препаратів для міської лікарні.

Лікарня на 100% забезпечена наркотичними речовинами. У вільному доступі їх придбати неможливо. Якщо анестезіологи комусь пропонуватимуть анестезію за гроші — повідомляйте мені за телефоном 6-18-84 або спеціалісту з протидії корупції мерії — 3-84-89, - повідомила Юлія Дойнова.

Після скандалу з вихователем в дитсадку №28 звільнено директора та методиста

В соціальній мережі “Фейсбук” оприлюднили аудіозапис, в якому вихователь дитячого садочку кричить на дітей під час заняття. За словами батьків, діти відмовлялись йти до садочку, через те, що на них постійно підвищують голос. Після роз'яснення інциденту з директором дитсадку не подовжили контракт, а методиста звільнили.

З підприємців вимагатимуть виконання нових правил громадських перевезень

Влітку відбувся конкурс на право надання послуг з пасажирських перевезень. З переможцями уклали угоду, в якій одним із пунктів прописана вимога про обов'язкову наявність в салоні автомобілю відео реєстратора. Це було прописано з метою контролю культури спілкування водіїв з пасажирами. Інцидент, який трапився на минулому тижні в маршрутному таксі №10 (водій відмовився надати пільгу школяру, посилаючись на те, що канікули оголошено не у всіх школах міста, а де саме він не зобов'язаний знати), поставив знак питання на ефективності реєстратора. Представникам мерії вистачило усних пояснень від водія, підприємця і однієї з пасажирок, щоб вважати інцидент вичерпаним. Відео запис виконком не вимагав, тим більше, що підприємець навів туманні свідчення про його наявність.

Володимир Чепурний доручив своїм підлеглим детально розібратись в інциденті і вжити заходів, щоб підприємець, в подальшому оперативно надавав відеозаписи в мерію.

“Горбатий міст” перевіряють фахівці запорізького дослідного інституту

До Бердянська запросили фахівців запорізького дослідного інституту для обстеження на предмет аварійності “Горбатого мосту”. Підйом спеціалісти вже дослідили, днями цю роботу продовжать в верхній частині конструкції. Якщо підтвердиться підозра про аварійність мосту — його закриють для габаритного транспорту.

Після надання кінцевих рекомендацій спеціалістами інституту, буде визначено подальшу долю конструкції.  

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX