Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/23.01.17.
JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery//23.01.17.

БМТП налагоджує зв'язки з провідними європейськими компаніями

В Бердянську відбулась зустріч керівництва ДП “БМТП” з представниками двох датських компаній, зацікавлених у реалізації проекту будівництва зернового терміналу на території підприємства — директором Trade Institute Scandinavia Пітером Томсеном та директором українського представництва Cimbria UNIGRAINE A/S Оксаною Стретович.


Під час зустрічі керівник ДП “БМТП” Микола Ільїн  висловив зацікавленість у взаємовигідній співпраці, з урахуванням вражень від свого попереднього візиту до Данії у січні та зустрічей з керівництвом обох компаній:

Я хочу, щоб такий же рівень культури виробництва був і у нас, — підкреслив керівник бердянського підприємства.

Інженер з розвитку вантажопотоку та маркетингу Олександр Глущенко представив учасникам зустрічі Презентацію інфраструктурного проекту ДП «БМТП» по реконструкції існуючих потужностей з перевалки зернових і продовольчих вантажів. Повідомив присутнім, що проект включений в Стратегічний план розвитку ДП «Бердянський морський торговельний порт» на 2017рік.

Проектом передбачено будівництво на території ДП “БМТП” чотирьох сховищ силосного типу для зберігання зернових вантажів з ємністю зберігання 32 тис. тонн, будівництво станцій розвантаження і завантаження автомашин, будівництво станцій вивантаження вагонів на залізничних коліях. Також планується будівництво магістральної транспортної галереї і суднонавантажувальної машини для перевантаження зернових з вагонів, автомашин і силосів на судна, що дозволить збільшити інтенсивність обробки суден.

Пітер Томсен подякував за вдалу презентацію та, в свою чергу, надав інформацію про діяльність Trade Institute Scandinavia в Україні, про переваги скандинавської економіки, різні форми співпраці скандинавських і українських підприємств, досвід співпраці з багатьма компаніями, такими як MAERSK та порт Копенгаген:

Ми маємо досвід консалтингових та інвестиційних послуг по всьому світу, включаючи морську галузь Данії та Норвегії, у просуванні скандинавських підприємств на ринки інших держав і зацікавлені у співпраці з вашим підприємством — заявив він.

Оксана Стретович поінформувала присутніх про роботу представництва компанії CIMBRIA UNIGRAINE A/S в Україні, повідомила про досвід реалізації кількох десятків проектів компанії з будівництва зернових терміналів, про переваги і технічні особливості обладнання CIMBRIA, готовність компанії взяти участь в реалізації проекту ДП «БМТП» з реконструкції існуючих потужностей з перевалки зернових і продовольчих вантажів:

Наш багаторічний досвід свідчить про те, що ті підприємства, які розпочинають співпрацю з нами навіть з невеликих проектів, побоючись про їх вигідність, через невеликий проміжок часу звертаються до нас з новими пропозиціями. Це показник того, що інвестициї в зернові термінали, елеватори та зернові заводи — це дуже вигідна сфера капіталовкладень, — вважає керівник українського представництва датської компанії.

При обговорені питань подальшої співпраці з'ясувалось, що існує декілька суттєвих проблем, які можуть стати на заваді проекту за участю саме датчан. Зокрема, датські банки поки що відмовляються інвестувати гроші своїх вкладників в проекти українських підприємств, які знаходяться в безпосередній близькості до району бойових дій.  Кабмін України також не надав поки згоди на будівництво зернового терміналу в Бердянському порту. При цьому, українська сторона запропонувала варіант, коли проект може бути реалізований за участі датської фірми, яка виступить гарантом таких інвестицій.

Представники датських фірм оглянули інфраструктуру та місце можливого розташування терміналу, отримали всі необхідні на цьому етапі документи. Сторони домовились про подальшу спільну діяльність в рамках підготовки до реалізації інвестпроекту.

{gallery}/23.01.17.{/gallery}

Сергій Білоусов,

Євген Гнибіда

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX