Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Богдана Бабця представили трудовому колективу БМТП

Богдан Бабець прийняв всі умови трудового колективу БМТП. МІУ гарантувало їх виконання

Після ухваленого рішення Комітетом захисту порту, Богдан Бабець, призначений Наказом Міністерства інфраструктури України виконуючим обов'язки директора Бердянського морського торговельного порту, на зустрічі з трудовим колективом в повному обсязі прийняв умови угоди між ним і співробітниками порту. На зустріч завітав начальник Департаменту морського та річкового транспорту МІУ Олександр Басюк.

За результатами засідання Комітету захисту порту, 1-го червня портовики розробили угоду, в якій закріпили ключові пункти для збереження стабільної роботи підприємства та трудового колективу. Угода двостороння, в якій чітко прописані всі умови подальшої роботи підприємства та взаємовідносин між керівником та трудовим колективом.

1. Керівник зобов'язується:

1.1. Вести роботу направлену на збереження ДП “БМТП” як єдиного майнового комплексу.

1.2. Забезпечити збереження існуючого станом на 01.06.2017 року штатного розпису ДП “БМТП”.

1.3. Не звільняти та не вчиняти будь-яких інших дій, наслідком яких може бути звільнення працівників ДП “БМТП”, в тому числі першого та інших заступників директора, головного бухгалтера, головного інженера, керівників структурних підрозділів, служб та відділів ДП “БМТП”.

1.4. Щомісячно, але не пізніше 20-го числа кожного місяця, звітувати про основні господарсько-економічні показники діяльності ДП “БМТП”.

1.5. Забезпечити збереження всіх існуючих об'єктів соціальної сфери ДП “БМТП”.

1.6. Забезпечити незмінність правової позиції порту у відкритих судових справах за участю ДП “БМТП”.

1.7. Протягом п'ятьох календарних днів з дати підписання даної угоди забезпечити відкликання з правоохоронних органів та органів влади будь-яких заяв чи повідомлень, які стосуються питань допуску Керівника до його робочого місця чи дій працівників ДП “БМТП” пов'язаних з проведенням мирної акції протесту щодо зміни керівника ДП “БМТП”. Наслідком виконання цього зобов'язання мають бути письмові повідомлення від правоохоронних органів чи органів влади про припинення розгляду відповідних заяв та закриття будь-яких проваджень відносно них.

2. Трудовий колектив зобов'язується:

2.1. Вжити вичерпних та достатніх заходів, спрямованих на забезпечення виконання наказу Міністерства інфраструктури України № 41-О від 18.04.2017 року.

2.2. Забезпечити виконання виробничих завдань та обов'язків, визначених трудовим законодавством та колективним договором ДП “БМТП”.

2.3. Сприяти стабілізації, розвитку підприємства та підвищенню ефективності його діяльності.

Угоду підписали в.о. директора БМТП Богдан Бабець, голова профспілкової організації порту Василь Гривко та голова Комітету захисту порту Дмитро Черванський. Під час зустрічі з трудовим колективом Богдан Бабець запевнив, що виконуватиме взяті на себе зобов'язання. Присутній на засіданні начальник Департаменту морського та річкового транспорту Олександр Басюк, в якості представника профільного міністерства запевнив, що керівний орган виступатиме в якості гаранта виконання взятих сторонами зобов'язань.

В процесі спілкування, портовики акцентували увагу Богдана Бабця на судових тяжбах та принципах діяльності приватного портового оператору Аскет Шиппінг, до якого у юридичної служби підприємства є чимало зауважень. Керівник порту підкреслив, що буде всіляко підтримувати обраний курс на захист інтересів державного портового оператору. Бесіда з представником Міністерства видалась більш емоційною та гострою: трудовий колектив буквально засипав начальника Департаменту МІУ запитаннями про законність реєстрації Аскет Шиппінгу, в якості приватного портового оператору, про причини звільнення Миколи Ільїна, відстуність реакції керівного органу на листи від трудового колективу та ін. Начальник юридичного відділу Валерій Пасєчник спробував підсумувати ситуацію, в якій опинився трудовий колектив БМТП після рішення Бердянського міськрайонного суду від 31-го травня.

Головним підсумком, на якому завершилась дискусія стало обоюдна домовленість про виконання взятих на себе зобов'язань та подальшу плідну роботу на користь державного підприємства, міста та держави.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX