Навигатор

Бойовики відкрили в Чехії установу під вивіскою "представництва ДНР"

Російські ЗМІ повідомляють про відкриття в чеському місті Остраві (Північна Моравія) установи, названої "представництвом ДНР".

Як цитує ТАСС так званого "консула" бойовиків Неллі Ліскову, головна мета роботи цього "представництва" - поширення в Євросоюзі "правдивої інформації про поки невизнану країну". У той же час інформаційне агентство цитує слова свого джерела в чеському МЗС, нібито в Остраві зареєстрований "представницький центр ДНР", який не має акредитації при зовнішньополітичному відомстві і не може мати дипломатичний статус і його не може очолювати почесний консул. "Чеська республіка не визнає ДНР і виступає за повну реалізацію Мінських угод", - цитує видання слова джерела. У той же час видання "Вести" опублікувало фотографії цього "представництва". На них видно вивіску, а також прапори бойовиків на фасаді будівлі.

Як повідомляв УНІАН, Міністерство закордонних справ (МЗС) Чехії зазначає, що бойовики самопроголошеної терористичної організації «Донецька народна республіка» не можуть мати дипломатичне представництво в чеській Остраві, в місті зареєстровано лише союз "ДНР". Чеські дипломати запевнили, що МЗС Чехії з цим центром не має і не буде мати жодних відносин. 30 серпня повідомлялося, що троє депутатів ВР звернулися до СБУ щодо спроби створення дипломатичного представництва так званої "ДНР" в Чеській Республіці.

УНІАН

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX