Навигатор

Через блокаду "Метінвест" зупиняє декілька підприємств

Єнакіївський металургійний завод і ПАТ "Краснодонвугілля", що входять до групи "Метінвест" і розташовані на окупованій території, зупиняють виробництво через блокаду залізничного сполучення в зоні АТО.

Про це йдеться на сайті "Метінвесту" повідомляє Українська правда.


"Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ, включаючи підрозділ в Макіївці), виробник сталі і об'єднання" Краснодонвугілля ", виробник коксівного вугілля, групи Метінвест зупиняють виробництво. Причиною зупинки стали бойові дії і блокада залізничного сполучення між Україною та непідконтрольною територією на південному сході країни ", - йдеться в повідомленні.


У прес-релізі наголошується, що після того, як протестуючі заблокували рух на перегоні Ясинувата - Скотовате, ввезення сировини і вивезення готової продукції стали неможливими.

В даний час на Єнакіївському метзаводі завершилися роботи з підготовки до тимчасової консервації. Макіївська філія ЄМЗ буде зупинена 25 лютого.

Також повідомляється, що через блокаду залізничного сполучення зупинився видобуток на всіх шахтах вугільного об'єднання "Краснодонвугілля".

При цьому в повідомленні підкреслюється, що підприємства платять податки в Україні.


"Єнакіївський металургійний завод і Краснодонвугілля зареєстровані на підконтрольній Україні території і платять всі передбачені законом України податки і збори до державного бюджету", - наголошується в заяві.


Також йдеться про те, що Метінвест не має наміру скорочувати персонал ЄМЗ (включаючи його Макіївську філію) і Краснодонвугілля. Всіх співробітників цих підприємств виведуть в простій зі збереженням 2/3 окладу.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX