Навигатор

Новини

Новини (368)

Незважаючи на скрутне економічне становище на державних підприємствах, профспілкова організація Бердянського порту підготувала подарунки до Дня захисту дітей — дітлахам співробітників ДП “БМТП” та БФ АМПУ.

З нагоду ювілею на буксирі відбулось урочисте підняття Державного прапору. Екіпаж судна з ювілеєм привіта в.ою начальника портового флоту ДП "БМТП" Володимир Кобилкін.

В стінах музею історії Бердянського морського торговельного порту, його завідувач Євген Денисов презентував виставку листівок відомого бердянського філокартиста — Олександра Ломоносова.

В музеї історії ДП «БМТП» відкрилась виставка-реквієм з нагоди Дня народження екс-керівника «Бердянського морського торговельного порту» Анатолія Резнікова.

В ході робочого візиту до Бердянська, Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух провів робочу нараду з керівництвом міста. Міський голова Валерій Баранов коротко охарактеризував економічні проблеми державного порту, а керівник підприємства Микола Таранов озвучив один з варіантів дієвої допомоги керівництва області у сприянні перезарахування податкових платежів.

До новорічних свят в музеї історії “Бердянського морського торговельного порту” презентовано новорічно-різдвяну виставку. Серед експозицій ялинкові прикраси минулого століття та візитівки.

У зв'язку з важким фінансовим станом підприємства в колективний договір внесено доповнення щодо порядку виплати матеріальної допомоги на оздоровлення до щорічної оплачуваної відпустки.

Нещодавно у місті Запоріжжя відбулася зустріч керівника ДП «Бердянський морський торговельний порт» Миколи Таранова з головою Запорізької обласної державної адміністрації Олександром Старухом. Відбулись зустрічі і з міським головою Валерієм Барановим.

Щороку, в четверту суботу листопада, Україна вшановує пам’ять понад 7-ми мільйонів загиблих українців під час Голодомору. В музеї історії Бердянського морського торговельного порту функціонує експозиція, яка коротко характеризує особливості трагедії в регіоні.

Голодомор 1932-1933 років офіційно визнано геноцидом українського народу. Офіційні джерела з вищих ешелонів влади Радянського Союзу підтвердили штучність голоду. В рамках експозиції в музеї історії Бердянського порту привертає увагу статистика вантажообігу в порту в 30-х роках — так, в 32-33 рр, коли українці вимирали селами, а пропаганда заявляла про неврожай, зерно продовжували відправляти на експорт.

Як голод відчували мешканці Бердянська в своїх описав Павло Терентійович Тищенко — ветеран сфери освіти міста, чиї спогади також представлені в рамках експозиції.

13-го жовтня в “Бердянському морському торговельному порту” офіційно приступив до виконання обов'язків директора підприємства Микола Таранов.

Страница 1 из 27

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX