Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Делегація Бердянського порту повернулась з робочої поїздки в Гданськ

З 26 по 29 вересня в порту Гданськ працювала делегація керівництва ДП "Бердянський морський торговельний порт" у складі в.о. директора порту Миколи Ільїна та головного інженера підприємства Віталія Гуренка. Мета поїздки - вивчення величезного досвіду польських колег у процесі роздержавлення і приватизації, державно-приватного співробітництва, залучення іноземних інвестицій, співробітництва з інвесторами.

"Порт Гданськ для нас - приклад з багатьох причин", - розповів після повернення в.о. директора ДП "БМТП" Микола Ільїн. - "Сьогодні він входить до десятки найбільших за обсягами вантажопереробки на Балтиці. Він, як і наш порт, перевантажує багато насипних вантажів, лідирує в перевалці нафтопродуктів, тут будується один з найбільших в Європі контейнерних терміналів."


"Стратегічна мета поїздки, з огляду на можливість створення транзитного транспортного коридору з півночі Європи в Азію через Польщу і Україну, - зрозуміти, як ми можемо співпрацювати з польськими колегами, що потрібно зробити нам, щоб ця співпраця відбулося", - підкреслив керівник Бердянського порту під час зустрічі з генеральним консулом України в Гданську Львом Захарчишин. - "Друга мета - вивчення досвіду залучення інвестицій в порт, співпраця з закордонними інвесторами, розуміння їх потреб і наші подальші дії в цьому напрямку."


Третя, не менш важлива причина поїздки, за словами Миколи Ільїна, - вивчення сучасного рівня механізації та інформатизації процесу вантажопереробки, модернізації інфраструктури і всього портового господарства:

"Це те, що вимагає від нас особливих зусиль, так як інвестиції від провідних іноземних компаній прийдуть в зрозумілі для них проекти, які гарантують обіг капіталу", - вважає він.
"Наші зустрічі з керівниками Гданського порту були надзвичайно корисні. Такі безпосередні контакти завжди важливі, особливо якщо ти зустрічаєшся з лідерами галузі і бачиш, скільки ще необхідно зробити, щоб вийти на їх рівень", - резюмував підсумки поїздки Микола Ільїн.


Після повернення до Бердянська, члени делегації підприємства провели брифінг для управлінського персоналу підприємства за підсумками поїздки.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX