Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Демонтаж резервної гілки бердовського водогону та зміни до програми охорони навколишнього середовища на 2016-2020 р. – результати позачергової сесії міськради

В порядок денний позачергової сесії міської ради було включено всього два питання – про демонтаж резервної гілки водогону з р. Берда, та внесення змін до програми охорони навколишнього середовища на 2016-2020 роки. Згідно інформації, озвученної під час сесійного засідання у Бердянська зявилась можливість отримати додаткове фінансування з державного бюджету в розмірі більше 4,5 млн. грн на реконструкцію каналізаційно-насосних станцій та будівництва другої нитки каналізаційного колектора вартістю 13 млн. грн.

Начальник управління комунальної власності Алла Тахтаджиєва-Поклад зазначила, що планується демонтувати трубопровід загальною протяжністю 24 км 600 м. Ця гілка вже декілька разів ставала об’єктом любителів легкої наживи. Весною поточного року, зловмисники викопали близько 800 м труби. Роботи з демонтажу трубопроводу будуть проводитись за рахунок балансоутримувача – тобто КП «Водоканал».

За словами директора цього підприємства Олександра Македонського, стан резервної гілки бердовського водогону вивчала спеціально створена робоча група, яка дійшла до висновку, що в разі його реконструкції, загальна вартість робіт перевищить ціну проведення нового водогону. У зв’язку з цим було прийнято рішення здійснити його демонтаж. Ділянки, які придатні для використання будуть заактовані і перебуватимуть на складах підприємства, з можливістю подальшої експлуатації. Частини, які вже не придатні для використання будуть здані на металобрухт.

Депутати підтримали цю пропозицію і наголосили, що представників громадськостю включать в робочу групу з демонтажу резервної гілки бердовського водогону.

Другим питанням порядку денного позачергово сесії міськради депутати внесли зміни до програми захисту навколишнього середовища на 2016-2020 роки. З метою отримання можливості фінансування реконструкції міських каналалізаційно-насосних станцій з державного бюджету, депутати внесли відповідні зміни. Йдеться про 4,5 млн. грн на реконструкцію КНС №3, 9, 10, 21.

Крім того, депутати внесли зміни що до будівництва нової гілки каналізаційного колектора з 2016-го на 2017 рік. Кошти на ці роботи розраховують отримати з державного бюджету.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX