Навигатор

Депутати скасували список підприємств, що не підлягають приватизації

Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому закон, яким скасовується перелік підприємств, які не підлягають приватизації, повідомляє УНІАН

За ухвалення за основу законопроекту «Про визнання таким, що втратив силу Закону України «Про перелік об'єктів права державної власності, які не підлягають приватизації» (№1054-1) проголосували 250 народних депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

Як зазначила народний депутат Роксолана Підласа, законопроект №1054-1 скасовує перелік заборонених до приватизації підприємств.

Сьогодні перелік містить більш як тисячу об'єктів держвласності. 90% з цих підприємств - це об'єкти малої приватизації. Приватизація таких об'єктів у системі «Prozorro. Продаж за один рік принесла державі більш ніж 1,5 млрд грн. Усі ці компанії стали майданчиком для запуску нового бізнесу і створення робочих місць. Держава ніколи не була ефективним власником, - сказала вона.

Підласа зазначила, що до другого читання в законопроект внесено запобіжники, які не дозволять відправити у банкрутство держпідприємства, які всі роки «накачувались» боргами.

Законопроект вводить трирічний мораторій на процедуру банкрутства для підприємств, які нині містяться в переліку, - зазначила вона. - Крім того, ми зобов'язуємо Кабмін розробити і подати парламенту перелік стратегічних підприємств, в яких держава не може продавати контрольний пакет акцій.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX