Навигатор

Діями обласної прокуратури по відношенню до Миколи Ільїна обурились в Запорізькій облраді

Депутат Запорізької обласної ради, голова фракції “Батьківщина” в облраді Олександр Старух під час чергової сесії виступив зі словами підтримки на адресу керівника Бердянського морського торговельного порту, колеги по фракції Миколи Ільїна.

 

Олександр Старух обурився діями обласної прокуратури, яка звинуватила керівника державного підприємства у захисті інтересів держави, зацитувавши фрагмент підозри, яку намагались вручити Миколі Ільїну співробітники прокуратури.

Діючи умисно, з метою одержання неправомірної вигоди для ДП БМТП. Я вперше в житті бачу, щоб прокурор області підписував підозру директору державного підприємства, який діє в інтересах держави. Це що таке? Я читаю те, що по тексту. Я як історик скажу про жертв політичних репресій: серед співробітників, які це робили 97% не дожили до 1953-го року. Не підставляйтеся самі і не порушуйте закон, - наголосив Олександр Старух.

Нагадаємо, діяльінсть Запорзької обласної прокуратури та особисто заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка, під час брифінгу у Верховній Раді України жорстко розкритикував депутат Сергій Соболєв.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX