Навигатор

Дмитро Єгоров розповів ключові положення медичної реформи

В 2017-му році в Україні відбудеться медична реформа — замість традиційних лікарень в кожному поселенні з різноманітним видом медичних послуг, з'являться госпітальні округи, де в мед. установах 1-го, 2-го та 3-го рівнів надаватиметься кваліфікована медична допомога. Подробиці медичної реформи розповів головний лікар бердянської міськлікарні Дмитро Єгоров, на черговій апаратній нараді у міськвиконкомі.

До Бердянського медичного округу планується включити Бердянський, Приморський та Чернігівський райони. В такому разі кількість охопленого населення становитиме 204 тисячі, що відповідає показнику лікарні 2-го рівня. Медичні установи 1-го рівня обслуговуватимуть населення від 100 — до 120 тисяч чоловік.

В лікарнях першого рівня функціонуватимуть лікарі-травматологи, хірурги, анестезіологи та терапевти. Спеціалізована допомога надаватиметься в лікарнях другого та третього рівнів.

В лікарнях другого рівня будуть відкриті нові відділення — гнойно-септичня хірургія та діагностичне відділення, де пацієнтам впродовж трьох днів матимуть поставити діагноз та перевести до спеціалізованого відділення.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX