Навигатор

"Дні Бердянська" в містах України

фото прес-служби виконкому фото прес-служби виконкому

В рамках кампанії з популяризації Бердянська, як міста-курорту, цього року стартувала кампанія з презентації туристичних переваг Бердянська в різних містах України. 12-го травня відбулась перша презентація, яка проходила в Запоріжжі. Особливості акції розповіла начальник відділу реклами, курорту та туризму Вікторія Міщенко.

У Вознесенському парку у вигляді куротно-туристичного фестивалю розповідали про Бердянськ та заохочували відвідати "серце Азову". Всього в заході взяли участь 60 учасників: представники туристичного бізнесу, закладів культури, спортивного туризму та екстремального відпочинку. Презентували наше місто окремою локацією - гостей фестивалю розважали концертною програмою, презентували курортно-туристичну виставку та представляли продукцію місцевих виробників.

Всі заходи були спрямовані на максимальну популяризацію як самого міста, так і його туристичних центрів. Зокрема, в рамках фестивалю відбувся розіграш безкоштовних сертифікатів на відпочинок у готелях "Рута" та "Аркада", а також квитків до зоопарку "Сафарі", дельфінарію "Немо", парку розваг "Рандеву", аквапарку "Мис доброї Надії".

Наступним містом, в якому проводитиметься "День Бердянська" стане Дніпро - 19-го травня, на фестивальному майданчику парку Лазаря Глоби.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX