Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Додаткові кошти на ремонт дороги, результати діяльності Міського палацу культури, заборона реклами поїздок в Росію — головне із засідання виконкому

5 млн. гривень на ремонт дороги на Косу додатково виділено з державного бюджету; в поточному році в Міському палаці культури ім. Т.Г. Шевченко проведено 168 заходів; міський голова Володимир Чепурний дав розпорядження підготувати проект рішення для розгляду на сесії міської ради про заборону зовнішньої реклами пасажирських перевезень до РФ.

Начальник фінансового управління виконкому Наталя Бочкова повідомила, що 19-го жовтня з державного бюджету виділено додатково 5 мільйонів гривень на проведення ремонтних робіт    дорожнього полотна по вул. Макарова. Таким чином, загальна сума державної субвенції склала 17 мільйонів гривень. Станом на 7 листопада першим шаром асфальту покрито 9 км дороги, другим шаром — 3 км.

Директор Міського палацу культури Олександр Семененко доповів про результати роботи МПК ім. Т.Г. Шевченко за 10 місяців поточного року. Так, за означений період відбулось 168 загальноміських заходів. Отриманий загальний прибуток 324 тисячі гривень (прибуток від гастролей, компенсаційні виплати за комунальні послуги від учасників ярмарків). При Міському палаці культури функціонує 24 клубних формування, в яких займається 420 чоловік. За підрахунками спеціалістів МПК ім. Тараса Шевченко за 10 місяців 2016-го року концертний зал відвідали 94 тисячі бердянців.

В ході обговорення проектів рішень, щодо видачі дозволів на розміщення рекламних носіїв, міський голова Володимир Чепурний дав розпорядження своєму профільному заступнику Оксані Дєєвій розробити до наступної сесії міської ради проект рішення, згідно якого буде заборонено розміщувати рекламу про пасажирські перевезення до Росії.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX