Навигатор

Докерам ДП “БМТП” підвищать зарплату на 10%

Відповідне рішення озвучив в.о. директора Бердянського морського торговельного порту Олександр Трощенков на зустрічі з докерами та іншими представниками трудового колективу. Ухвалене рішення — результат тривалих переговорів та економічних розрахунків, які проводились після відповідних звернень докерів-механізаторів до керівництва підприємства.

Питання підняття заробітної платні докерам-механізаторам обговорювалось на розширених зборах трудового колективу, на засіданні ради підприємства, окремій зустрічі докерів з керівництвом БМТП. В результаті тривалих переговорів та пошуку компромісу, консенсус вдалось знайти — на 10% буде підвищено заробітну платню докерам-механізаторам.

Олександр Трощенков також підкреслив, що даний крок керівництво робить в надзвичайно складних економічних умовах. Однак, усвідомлюючи ризики, які можуть виникнути при звільненні висококваліфікованих спеціалістів, ухвалено рішення підвищити заробітну платню докерам-механізаторам, без яких можливість перевалки складних та негабаритних вантажів і саме існування порту було б під питанням.

Паралельно з цим Олександр Трощенков повідомив трудовому колективу, що на даному етапі тривають переговори по залученню додаткових обсягів вітрогенераторів для перевалки в Бердянському порту. Є високі шанси, що в наступному році державний порт зможе опрацювати близько сотні таких комплектів.

Проте комплекти вітрогенераторів, не зважаючи на високу рентабельність, не зможуть вивести підприємство з кризи. Тому вже з 1-го грудня ДП БМТП переходить на неповний робочий тиждень, а також аналізується варіант проведення оптимізації на підприємстві.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX