Навигатор

Докери БМТП приєднались до акції Міжнародної федерації транспортників (ITF)

2-го грудня поточного року сотні докерів з профспілкових організацій, які входять до Міжнародної федерації транспортників (МФТ / ITF) вийдуть на акцію протесту до офісу логістичної компанії Unifeeder в Орхусі (Данія).  Їх метою є укладення угоди з ITF про те, що всі роботи з навантаження і розвантаження повинні виконуватись виключно докерами. Співробітники Бердянського морського торговельного порту підтрималу міжнародну акцію.

Проблема полягає в тому, що для розвантаження суден, зафрахтованих Unifeeder, рідко наймають докерів і всі роботи виконують члени екіпажів цих суден.

Незважаючи на те, що капітанам виписували попередження з вимогою припинити подібну практику, в ITF вирішили провести цю акцію протесту.

Віце-голова секції докерів ITF Торбен Сібольд зазначив:

Ми намагалися вести конструктивний діалог з Unifeeder про розвантаження судів, але вони зайняли жорстку позицію з цього питання і не хочуть прислухатися до нашої думки. Компанія просто« встала в позу», не залишивши нам інших варіантів боротьби за свої права. Нашою акцією ми сподіваємося показати не тільки датської, а й компаніям в усьому світі, що потрібно поважати докерів і дозволяти їм виконувати свою роботу. Ми сповнені рішучості і не відступимо, поки не доб'ємося свого.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX