Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

ДП “БМТП” бере участь в розробці стратегічного плану розвитку Бердянська

У виконкомі триває робота з розробки Стратегії розвитку Бердянська до 2022-го року. План розробляється під керівництвом провідних фахівців проекту “Проміс”. До участі в розробці фундаментального документу залучено і представників Бердянського морського торговельного порту. На засіданні 23 січня бачення БМТП представляв в.о. директора Богдан Бабець.

Робоча група, яка працює над розробкою стратегічного плану розвитку Бердянська залучено представників міських установ різної форми власності, фахівців мерії та громадськості. Свої пропозиціє, щодо розвитку міста в найближчі декілька років надають і представники ДП “БМТП”.

Вже відбулось два засідання. На сьогоднішньому визначали місію, стратегічне бачення, напрями та цілі розвитку міста. Запропонований варіант кураторів проекту канадського фонду “Проміс” доопрацювали з відображенням однієї з ключових ролей розвитку в економічному розвитку міста — морського торговельного порту. Так, було вирішено, що визначальними маркерами для Бердянська будуть “місто-порт” та “місто-курорт”. Члени робочої групи визначились, що розвиток промисловості залишатиметься пріоритетним  в Бердянську на рівні з вдосконаленням курортної сфери.

На засіданні робочої групи, що до 2027 року напрямками розвитку міста стане досягнення наступних критеріїв:

- курорт європейського рівня оздоровчих послуг та відпочинку;
- інвестиційно-привабливий центр конкурентноспроможної промисловості (за результатами дискусії вирішено замінити це слово на “бізнес”) і морської логістики;
- екологічно безпечне місто, комфортне для життя та різноманітного здорового дозвілля дозвілля;
- місто якісних та доступних соціальних послуг, з можливостями самореалізації громадян та ефективною системою управління містом.

Наступне засідання робочої групи відбудеться наприкінці лютого.

Фото: Світлана Кругляк

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX