Навигатор

ДП “БМТП” обробляє унікальний вантаж

Вперше в історії Бердянського порту, державний оператор опрацьовує негабаритний вантаж таких розмірів. У середу, 22-го серпня, після тижневої затримки на підході до Керч-Єнікальського каналу, до порту зайшло судно з комплектом лопастей для вітрової електростанції. Компанія General Electric постачає обладнання для Приморської вітрової електростанції, будівництвом якої займається компанія ДТЕК. Сучасне обладнання для вітряків перевантажує ДП “Бердянський морський торговельний порт”.

Специфіка роботи з таким вантажем полягає в тому, що портовики мають з філігранною точністю двома кранами одночасно та синхронно вивантажити з судна дорогоцінний вантаж довжиною понад 65 метрів, великою парусністю, до того ж розташований впритул до надбудов судна.

Будівництво вітрової електростанції в Запорізькій області, в Приморську — серйозна інвестиція в розвиток краю. Тож, процес розвантаження унікального вантажу зацікавив Голову Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля, який разом з народними депутатами Олександром Пономарьовим та Сергієм Валентировим завітали в порт для ознайомлення зі специфікою роботи з даним вантажем.

Користуючись нагодою керівник підприємства Олександр Трощенков особисто проінформував Голову Запорізької ЗОДА з рядом проблем, які ускладнюють роботу державного стивідора. Костянтин Бриль обіцяв надати всебічну допомогу в правовому полі для вирішення конфлікту з одним із суб'єктів господарювання в Бердянському порту та сприяти у вирішенні інших питань.

Разом з делегацією високопосадовців до Бердянського порту завітав директор Приморської ВЕС Юрій Жабський, якого в повній мірі задовольнила якість та оперативність роботи бердянських портовиків, а також організаційні моменти складування коштовного вантажу.

За попередніми підсумками роботи з першим судном — бердянські портовики з поставленою задачею впорались на відмінно. Тож ДП “БМТП” розраховує і на подальшу плідну співпрацю з найбільшим приватним енергохолдингом України.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX