Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

ДП “БМТП” планує інвестувати до одного мільйона гривень в базу відпочинку “Моряк”

На раді бригадирів, яка відбулась 23 листопада керівник порту Богдан Бабець охарактеризував фінансовий показник роботи бази відпочинку “Моряк” в поточному році та озвучив плани на майбутнє по інвестиціям.

Голова профспілкового комітету Василь Гривко повідомив, що в цьому році на базі відпочинку “Моряк” всього відпочило 193 співробітники порту на загальну суму понад 1 мільйон гривень.

З вантажного району у нас відпочило 74 людини, з них 59 — дорослі, 15 — діти. На компенсацію всіх викуплених путівок витрачено 1 мільйон 167 тисяч гривень. В кошторисі на наступний рік ми передбачили близько одного мільйона на оздоровлення співробітників в наступному 2018 році, - повідомив Василь Гривко.

Згідно зведеної інформації за 10 місяців роботи на портовській базі відпочило 892 людини, в тому числі 193 портовики. В 2017 році дохідна частина “Моряка” склала 2 мільйони 814 тисяч гривень. З них видаткова частина — 2,6 мільйони гривень.

Вперше по нашій базі ми відпрацювали з невеликим плюсом. Близько 200-сот тисяч гривень прибутку ми торимали від б/в “Моряк”, - розповів в.о. директора Богдан Бабець.

До наступного курортного сезону кошти, які в цьому році заробила база, а також додаткові фінанси з прибутку підприємства, планують інвестувати в ремонт та оновлення меблів.

Плануємо доробити ремонт, утеплити фасад. Можливо оновимо меблі. Вкладати сильно великі кошти не хочеться. Поки що плануємо інвестувати до одного мільйона гривень з наших зароблених коштів, - проінформуав присутніх Богдан Бабець.

Всього на базі відпочинку “Моряк”85 номерів: люкс, напівл.кс та стандарт. Функціонують ресторан та кафе. Відпочивальники бази “Моряк” мають змогу засмагати на пляжі комплексу.

Крім того, Василь Гривко відзвітував про оздоровлення дітей в поточному році. Традиційно профспілковий комітет виділяє кошти на відпочинок дітей портовиків в оздоровчих центрах. Всього в цьому році було виділено 83 путівки загальною вартістю 637 тисяч гривень. В 2017-му році, за вибором батьків, діти відпочивали в бердянських оздоровчих центрах “Райський куточок” та “Факел”. Цей вид соціального забезпечення передбачено і у кошторисі на наступний рік.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX