Навигатор

“БМТП” розширив свої можливості обробки зернових вантажів

ДП “Бердянський морський торговельний порт” оновив матеріально-технічну базу і запровадив нову для себе технологію обробки зернових вантажів. Державний портовий оператор придбав дві судо-навантажувальні машини, одна з яких вже успішно працює.

В подальшому планується вдосконалити технологію завантаження зернових і залучати все необхідне обладнання, яке є в наявності у державного портового оператора.

Нове обладнання дозволяє завантажувати близько трьохсот тонн вантажу на годину.

Нова техніка та нова для ДП “БМТП” технологія завантаження суден, дозволила, завдяки зниженню тарифу, залучити додаткові обсяги зернових вантажів і за місяць цей показник прогнозується на рівні 30-40 тисяч тонн.

Враховуючи, що з подібного роду обладнанням бердянські портовики раніше не працювали, довелось, окрім вдосконалення самої техніки, під умови причалів, проводити навчання співробітників. За словами начальника вантажного району Ігора Раткова спеціалісти ДП “БМТП” успішно освоюють техніку і в такий спосіб завершують завантаження вже третього судна.

Освоєння нових технологій дозволяє розраховувати бердянським портовикам на стабільну роботу по традиційному для нашого регіону вантажу — зерновим.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX