Навигатор

ДП “БМТП” - відзначено міською владою, як краще підприємство для працевлаштування

В черговий раз ДП “Бердянський морський торговельний порт” в Бердянську визнано кращим підприємством для працевлаштування, в категорії понад 1000 співробітників.

Кожен рік в мерії проводиться конкурс на визначення кращого підприємства для працевлашутвання в місті. В черговий раз почесне звання отримав “Бердянський морський торговельний порт”. В категорії понад 1000 співробітників ДП “БМТП” визнано кращим, за результатами діяльності в 2016-му році.

Під час апаратної наради при міському голові, мер Володимир Чепурний вручив почесну грамоту помічнику директора з соціальних питань Владиславу Гальченко. Крім того, в якості подарунка, міський голова презентував керамічну картину Бердянського порту 1827-го року.

Нагадаємо, в 2016-му році на підприємстві працювало понад 1100 чоловік, щомісячна середня зарплата  склала 13 865 грн, здійснювались всі соціальні виплати та виконано всі зобов'язання, визначені Колективним трудовим договором між адміністрацією підприємства та профспілковою організацією.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX