Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

ДП “БМТП” візьме участь в міській промисловій виставці

16-17 вересня, до 190-річчя Бердянська, в міському палаці культури ім. Т.Г. Шевченко відбудеться промисловий виставок-ярмарок. Найбільші бердянські товаровиробники та "Бердянський морський торговельний порт" представлять свою діяльність мешканцям та гостям міста.

В цьому році Бердянська спілка промисловців та підприємців спільно з представниками міської влади виступили з ініціативою відновлення промислового виставку-ярмарку. Готовність взяти участь в ярмарку 16-17 вересня вже висловили 17 міських підприємств та організацій. Серед них — ДП “Бердянський морський торговельний порт”, «Азовська кабельна компанія”, “Бердянський хлібокомбінат”, “Бердянські ковбаси”, “Бердянські жниварки”, “Агрінол”, “Берті”, “Завод залізобетонних-конструкцій” та ін. До участі у виставці також будуть запрошені лікувально-оздоровчі заклади міста.

"Бердянський морський торговельний порт" представить стенди із загальною інформацією про підприємство, основні види надаваних послуг, номенклатуру вантажів та інше.

Виставка проводитиметься на першому поверсі міського палацу культури ім. Т.Г. Шевченко та на прилеглій до нього території. На вході до МПК відвідувачів зустрічатиме великий стенд із загальною інформацією про Бердянськ, на якому будуть перераховані основні промислові підприємства міста та донори міського бюджету, курортні установи, оздоровчі центри, розважальні заклади. Поруч розмістять свої презентаційні стенди найбільші підприємства міста.

На вулиці поблизу палацу культури виробники сільськогосподарської техніки представлять свою продукцію, а підприємці, які працюють в сфері пасажирських перевезень, виставлять зразки нових автобусів, які курсують на міських маршрутах.

За радянських часів та в 90-х роках, промислові виставки були складовою загальноміських заходів до Дня міста. Переорієнтація Бердянська з промислового міста на туристичне, а головне економічні кризи, через які колись потужні промислові гіганти припинили своє існування, наклали відбиток на особливості міських заходів. Приватизація державних підприємств, поява нових структур, які відповідають вимогам сучасного ринку, сприяла поступовому відновленню роботи деяких підприємств. 5 років тому, під час святкування 185-річчя Бердянська, спілка промисловців та підприємців ухвалила рішення проводити промислові виставки-ярмарки до ювілеїв міста.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX