Навигатор

ДП “БМТП” за 10 днів прийняв 3 судна з комплектами вітроенергетичних установок

ДП “БМТП” продовжує обробку комплектів вітроенергетичних установок для Запорізької ВЕС. Наразі державний портовий оператор повністю обробив всі 27 комплектів хабів та гондол. Крім того, розвантажено 5 комплектів лопатей та 9 комплектів башт. Наразі ведуться роботи з прийому ще 9 комплектів секцій башт.

Налагоджена технологія розвантаження негабаритного вантажу дозволяє оперативно приймати комплекти вітроенергетичного обладнання. Так, перше судно Josef, яке прийняв ДП “БМТП” в рамках будівництва Запорізької ВЕС, було опрацьовано за 3 доби — успішно прийнято і розміщено на складських майданчиках 45 одиниць башт (9 секцій). Palmerton – судно з 27-ма комплектами хабів, 27-ма комплектами гондол та 5-ма комплектами лопатей опрацьовано за 4 доби. Наразі тривають роботи з розвантаження 9 комплектів башт, які до Бердянського порту доставило судно ABB Vanessa.

До середини листопада планується прийняти всі комплектуючі для Запорізької ВЕС. Для розміщення комплектів спеціально було розширено площу складських майданчиків. Таким чином, на складських площах державного портового оператору буде розміщено повністю все обладнання для Запорізької вітроелектростанції.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX