Навигатор

ЄС схвалив механізм призупинення безвізового режиму

Сьогодні комітет постійних представників країн ЄС затвердив компромісний текст, узгоджений з ЄП щодо механізму призупинення безвізового режиму. Про це йдеться в повідомленні представництва ЄС в Україні пише ЛІГА.net


"Угода важлива для ефективності і довіри до політики лібералізації візового режиму ЄС. Той механізм призупинення, який є зараз, він недостатній, і тепер буде покращено. Ми досягли угоди, це повинно відкрити двері для подальшого прогресу лібералізації візового режиму, переговорів з іншими країнами, які відповідають всім необхідним вимогам", - сказав міністр внутрішніх справ Словаччини, яка головує в Раді ЄС.

"Коли угоду підтвердить комітет постійних представників, вона буде направлено до Європейського парламенту на голосування в першому читанні і прийняття Радою ЄС", - йдеться в повідомленні.


Згідно з проектом закону, держави-члени і Єврокомісія зможуть ініціювати механізм призупинення.

8 грудня повідомлялося, що комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ (LIBE) розгляне питання затвердження механізму призупинення безвізового режиму.

7 грудня повідомлялося, що єврокомісар Йоханнес Хан закликав Раду Євросоюзу і Європейський парламент якомога швидше затвердити механізм призупинення безвізового режиму з третіми країнами.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX