Навигатор

Євросоюз продовжив санкції проти РФ до 31 липня 2017 року

Рішення про продовження санкцій попередньо було прийнято на саміті глав країн-членів ЄС 15 грудня. Сьогодні воно було формально затверджене Радою ЄС, пише ЛІГА.net

Рада Європейського Союзу продовжила секторальні економічні санкції відносно Російської Федерації до 31 липня 2017 року. Про це повідомляється на сайті Ради ЄС.


"Оцінивши виконання мінських угод на засіданні Європейської ради 15 грудня, глави держав і урядів ЄС відкрили шлях до продовження санкцій ще на шість місяців - до 31 липня 2017 року. Рада формально затвердила це рішення 19 грудня 2016 року за письмовою процедурою і, як це прийнято для всіх рішень про продовження обмежувальних заходів, одноголосно ", - йдеться в повідомленні.


Євросоюз вперше ввів секторальні санкції щодо РФ 31 липня 2014 року. Ці обмеження стали відповіддю на дії Москви щодо дестабілізації ситуації в Україні.

Санкції, зокрема, обмежують доступ до європейських ринків для п'яти найбільших державних фінустанов РФ та їх дочірніх компаній за межами ЄС, а також трьох великих російських енергетичних і трьох оборонних компаній. Ці заходи також передбачають заборону на торгівлю озброєннями з Росією, заборону на експорт товарів подвійного призначення для військового використання в РФ, обмеження для держави-агресора доступу до технологій і послуг, які можуть бути використані для видобутку і розвідки нафти.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX