Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Фонд «Чотири лапи» простерилізує в Бердянську 300 безпритульних собак

Для Бердянська, як і для багатьох міст України, проблема чисельності безпритульних тварин дуже актуальна. В рамках візиту до Бердянська директор ТОВ “Чотири лапи Україна” Олександра Лісчишина разом із заступником міського голови Станіславом Лимарчуком та в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Андрієм Удовиченко підписала договір про подальшу співпрацю між українським відділенням фонду та управлінням житлово-комунального господарства Бердянського виконкому.

Заступник міського голови Станіслав Лимарчук акцентував увагу на тому, що регулювання чисельності безпритульних собак — це комплекс заходів, який включає вакцинацію, стерилізацію тварин, а також інформування населення, оскільки у 90% випадків безпритульні тварини у минулому були домашніми. Мешканці повинні гуманно ставитися до тварин, не викидати їх на вулицю, а максимально застосовувати заходи зі стерилізації, щоб у майбутньому регулювати чисельність.

Директор ТОВ “Чотири лапи Україна” Олександра Лісчишина нагадала, що їх організація вже працювала у Бердянську у 2015 році. Тоді протягом місяця було проведено вакцинацію проти сказу та стерилізацію близько 250 тварин. Аналогічні заходи будуть проведені у Бердянську у червні-липні поточного року. Планується вакцинація та стерилізація більше 300 собак.

Важлива складова нашої роботи — навчання ветеринарів, ловців та волонтерів до гуманного ставлення до тварин. - Розповіла Олександра Лісчишина. - “Чотири лапи Україна” приїде зі своєю мобільною клінікою, де будуть проводитися операції, а також машиною ловців зі своїми клітками. У 90% випадків ми проводимо гуманний відлов тварин — руками. Сподіваємося, що у цьому році до нас приєднаються місцеві ветеринари та зможуть повчитися європейському досвіду ведення операції.

У рамках роботи у нашому місті благодійна організація “Чотири лапи Україна” буде проводити також інформаційну роботу з населенням — розповідати, що важливо стерилізувати не тільки безпритульних, але й домашніх тварин. Також планується навчальний комплекс — уроки доброти зі школярами, на яких дітям будуть розповідати про проблему та шляхи її вирішення. Дітям пояснюватимуть, що безпритульна тварина може стати чудовим домашнім другом.

БМР - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX