Навигатор

Гарантії місту: ДП “БМТП” опрацьовуватиме зернові за підтвердження нормативної ваги вантажівки

В мерії, під головуванням заступника міського голови Григорія Горячова, 19-го квітня відбулась нарада щодо організації руху великогабаритного транспорту вулицями міста. Від суб'єктів господарювання, які працюють в Бердянському порту був присутній лише державний портовий оператор, який представляв в.о. директора Олександр Трощенков.

Так, Олександр Арнольдович, в ході дискусії, щодо вирішення проблеми руху по місту вантажівок з перевантаженням, однозначно запевнив, що БМТП не опрацюватимеме автомобілі, вага яких більше встановленої норми.
Основне завдання для представників міської влади, Укртрансбезпеки та відділу поліції організувати роботи пересувних вантажних комплексів на вїздах в місто.
За інформацією Григорія Горячова в наявності вже є один комплекс, ще один очікують найближчим часом. Враховуючи озвучені Денисом Буцом нюанси, їх остаточне місцерозташування буде визначено пізніше. Наступним етапом врегюлювання проблеми пересування перевантажених вантажівок містом, стане круглий стіл з представниками всіх зацікавлених сторін.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX